• Набір Hega "Кубики історій", ТМ Hega
    Набір Hega "Кубики історій", ТМ Hega Набір Hega "Кубики історій", ТМ Hega Набір Hega "Кубики історій", ТМ Hega

Набір Hega "Кубики історій", ТМ Hega

Артикул: hega-205
  • Производитель: HEGA
  • Доступность: На складе

470грн


Рейтинг товара

Головне призначення дидактичної гри «Кубики історій» - придумування і озвучування коротких історій. Рекомендований вік застосування від 3-х до 12 років (дошкільнята і школярі).

Що ж в цьому складного? Для дитини побудувати речення - завдання високого рівня складності. Побудувати розповідь ще складніше - необхідно вибудувати цілий ланцюжок логічних дій, у яких є початок і кінець. Для дитячої психології зв'язок дій і наслідків зовсім неочевидний. Саме тому в 1 рік ми говоримо малюкові: «Не лізь - Впадеш», «Не кидай - Розіб'єш». Це ланцюжок Дія-Подія. У 4 рочки ми озвучуємо ланцюжок з декількох ланок (5-6). Ми говоримо: «Не їж морозиво на вулиці - Горличко замерзне - Застудишся- Захворієш - На свято до Маші не підемо - Давай з'їмо морозиво вдома». Як чітко видно на прикладі, ланцюжок збільшується прямо пропорційно віку.

Історію може розповідати дитина, а може вести заняття фахівець: логопед, методист або дитячий психолог. Залежно від завдання це може бути групове заняття, заняття в парі або індивідуальне заняття.

У логопедії результатом буде як правильна вимова звуків, слів, так і вміння справлятися з певними видами заїкання (завдяки постановці дихання під час вільної мови).

У психології результатом буде як корекція мови, так і проблема сорому, мовчання, замикання і подібні. Дитячі страхи і корекція підсвідомих страхів - актуальна тема.

У вивченні іноземних мов вирішуються багато проблем. Долається страх неправильного застосування слів, неправильна вимова слів, неправильної побудови простих і складних речень. А також розширюється словниковий запас, множина і однина, відмінки, закінчення і багато іншого.

Отже, перед Вами проста Дидактична гра з великими можливостями.

У магазинах багато подібних ігор з різними назвами - це і «Кубики творчих розповідей», і «Кубики шепотів», і «Логопедичні кубики».

Гра тм «HEGA» унікальна - дерев'яний еко-кубик розміром 4х4х4см з ідеально закругленими гранями забезпечить зручність для дитячої долоні, крупність і чіткість малюнка і не на секунду не відверне

Країна виробникУкраїна
ТипКубики історій
СтатьУнісекс
ВікВід 2-х років
МатеріалДерево
КолірРізні кольори
Кількість складових елементів6 (шт.)
Особливостікубики
Тип харчуванняНет
ПерсонажіНет
СтанНове
Розміри
Довжина290.0 (мм)
Ширина180.0 (мм)
Діаметр0.0 (мм)
Висота100.0 (мм)
Вага260.0 (г)
Упаковка
УпаковкаХолщовый мешок в блистере
Довжина упаковки290.0 (мм)
Ширина упакування180.0 (мм)
Діаметр упаковки0.0 (мм)
Висота упаковки100.0 (мм)


Написать отзыв

Написать отзыв

Ваше мнение поможет улучшить наш ассортимент
       

С этим товаром покупают

Просмотренные товары