• Навчальні пазли Вивчаємо продукти харчування IQ-club для дітей, RANOK CREATIVE
    Навчальні пазли Вивчаємо продукти харчування IQ-club для дітей, RANOK CREATIVE Навчальні пазли Вивчаємо продукти харчування IQ-club для дітей, RANOK CREATIVE Навчальні пазли Вивчаємо продукти харчування IQ-club для дітей, RANOK CREATIVE Навчальні пазли Вивчаємо продукти харчування IQ-club для дітей, RANOK CREATIVE Навчальні пазли Вивчаємо продукти харчування IQ-club для дітей, RANOK CREATIVE Навчальні пазли Вивчаємо продукти харчування IQ-club для дітей, RANOK CREATIVE Навчальні пазли Вивчаємо продукти харчування IQ-club для дітей, RANOK CREATIVE Навчальні пазли Вивчаємо продукти харчування IQ-club для дітей, RANOK CREATIVE

Навчальні пазли Вивчаємо продукти харчування IQ-club для дітей, RANOK CREATIVE

Артикул: ranok-288702
  • Производитель: RANOK CREATIVE
  • Доступность: В наличии

249грн


Доставка и оплата Бесплатная доставка при заказе от 0грн

Рейтинг товара

Набір включає 20 розвиваючих ігор + правила здорового харчування. Набір розроблений для легкого вивчення правил здорового харчування і продуктів харчування через гру. За допомогою ігор, дитина знайомиться з сервіровкою столу, вчиться групувати елементи за спільною ознакою, порівнює з реальними предметами. Ігри в наборі мають різний рівень складності, це допоможе батькам підібрати саме ті, які відповідають здібностям і викликають інтерес у дитини. Ігри в наборі розвивають уважність, мислення, уяву, зосередженість і моторику, тренують просторову орієнтацію і навички читання, допомагають зрозуміти причинно-наслідкові зв'язки, збагачують словниковий запас і розширюють світогляд.

Набір включає 20 розвиваючих ігор + правила здорового харчування, 2 ігрових поля + 24 жетони з продуктами; 4 поля з продуктами харчування, які мають по 6 змінних трикутників-пазлів із зображенням продуктів.

МоваУкраїнська
АвторБез автора
Розмір упаковки33,5 x23,8 x5
ВидавництвоRanok-Creative
Тип товаруПазли
Книги и творчествоПазлы
Серія видавництваIQ-club для малюків
Написать отзыв

Написать отзыв

Ваше мнение поможет улучшить наш ассортимент
       

С этим товаром покупают

Просмотренные товары