• Магнітні кубики для читання, ТМ Лабораторія Маленьких Геніїв
    Магнітні кубики для читання, ТМ Лабораторія Маленьких Геніїв Магнітні кубики для читання, ТМ Лабораторія Маленьких Геніїв Магнітні кубики для читання, ТМ Лабораторія Маленьких Геніїв Магнітні кубики для читання, ТМ Лабораторія Маленьких Геніїв Магнітні кубики для читання, ТМ Лабораторія Маленьких Геніїв Магнітні кубики для читання, ТМ Лабораторія Маленьких Геніїв

Магнітні кубики для читання, ТМ Лабораторія Маленьких Геніїв

Артикул: img-0010

825грн


Доставка и оплата Бесплатная доставка при заказе от 0грн

Рейтинг товара

Магнітні кубики для читання - це ігрова методика, яка допомагає швидко навчити дитину читати. Методика створена філологом, відомим педагогом у дошкільній освіті - Обчакевич Оленою Касіянівною. Основний принцип методики - пояснити дитині процес формування складів та слів крізь призму власних дій. Комплект з магнітними кубиками повністю готовий до роботи та максимально простий для використання. Магнітні кубики для читання українською мовою містять: - 20 дерев'яних складових кубиків з магнітами; - 2 альбоми для читання зі схемами 169 слів; - 6 таблиць звуків та складів; - методичний посібник для батьків. Пакування: дерев'яна коробка з кольоровою наклейкою. Вага: 2,6 кг. Виробник: ЦРД "Лабораторія маленьких геніїв".   Даний комплект створений з метою допомогти дитині навчитися читати, засвоїти прості правила та основоположні принципи читання і підготувати її до школи. Виконуючи завдання, дитина познайомиться з літерами (звуками), навчиться із літер складати склади, а із складів – слова. Комплект призначений для: - батьків; - викладачів центрів розвитку дітей; - вихователів дошкільних закладів.


ПРО МЕТОДИКУ У комплекті міститься 20 кубиків та 5 магнітних паличок. З них 12 кубиків із приголосними звуками, 8 кубиків  - із голосними звуками, а також літерами «Я», «Ю», «Є», «Ї», «Ь» та «’». Приголосні звуки – чорного кольору, голосні звуки, літери «Я», «Ю», «Є», «Ї», «Ь» та «’» - червоного. Кубики мають незвичайну конструкцію, вони з’єднуються між собою за допомогою магнітної палички, утворюючи склад. Кубики виготовлені таким чином, що з’єднуватись можуть тільки приголосні та голосні звуки, причому приголосні звуки завжди знаходяться  зліва, розпочинаючи склад, а голосні – справа, завершуючи його. Таким чином, із кубиків можливо скласти виключно прямий відкритий склад (склад злиття).  Кубики обертаються навколо магнітної вісі, утворюючи з однієї пари кубиків 16 варіантів складів.


До набору додаються «Альбоми для читання» та «Складові таблиці». Альбоми містять схеми слів та відповідні ілюстрації на звороті. Альбоми для читання включають в себе 10 рівнів поетапного навчання читанню. Рівні побудовані за принципом зростаючої складності, містять велику кількість вправ, які допомагають засвоїти правила та принципи читання. Завдання кожного з блоків побудовані за принципом, який полягає в багаторазовому повторенні одних і тих самих літер та складів. Це дозволяє дитині поступово отримувати нові знання та навички і при цьому почувати себе впевнено.


Таблиці складів створені в якості додаткового методичного матеріалу, що сприяє ефективному вивченню звуків та складів української мови в процесі їх багаторазового повторення, аналізу та порівняння.


Навчити дитину читати за допомогою кубиків дуже просто. Не потрібно спеціально нічого завчати, дитина сама зрозуміє принцип утворення слова в процесі гри. Наприклад, на першому занятті ми складаємо слово «мама». Для того, щоб отримати склад «ма», з’єднуємо кубики із літерами «м», «а» за допомогою магнітної (чарівної) палички. З’єднавши 2 склади «ма», отримуємо слово «мама». Ось і все! Не потрібно пояснювати дитині яким чином формується склад, як із складів та літер утворюється слово. Увесь процес формування слова дитина побачила на власні очі, більше того – вона сама створила слово! Що ж тут може бути незрозумілого? В процесі навчання з «Магнітними кубиками» дитина навчається самостійно мислити, крім здобуття навичок читання, удосконалюються логічні здібності малюка. У дитини є потужний стимул: склавши із кубиків слово, вона отримає результат, і як наслідок - почуття гордості, почуття впевненості у своїх силах. А кожна дитина прагне, щоб у неї «вийшло», щоб її похвалили і для цього вона використовує усі ресурси свого інтелектуального потенціалу – без цього просто нічого не вийде. А потрібно, щоб «вийшло» неодмінно. Бажаємо Вам та Вашій дитині приємного навчання! Розвиваймо разом Великих геніїв Великого життя!!! 


Видео

https://www.youtube.com/watch?v=XVcc8UiZqxM

Написать отзыв

Написать отзыв

Ваше мнение поможет улучшить наш ассортимент
       

С этим товаром покупают

Просмотренные товары