• Дитяча логічна гра IQ-Елемент Блискуча логіка, 40 деталей, Lam Toys
  Дитяча логічна гра IQ-Елемент Блискуча логіка, 40 деталей, Lam Toys Дитяча логічна гра IQ-Елемент Блискуча логіка, 40 деталей, Lam Toys

Дитяча логічна гра IQ-Елемент Блискуча логіка, 40 деталей, Lam Toys

Артикул: lam-1522

1608грн


Рейтинг товара

Ця логічна гра направлена на вивчення популярних кольорів, розвиток логічного мислення і розвиток вмінь класифікувати за кольором і кількістю.

Для початку розберіть з малюком, елементи по окремості. Попросіть його відповісти на наступні питання: Якого кольоро камінчики? Скільки найменше і найбільше вставок на круглих фішках? Скільки фішок з однаковими кольорами?  Якщо малюк може легко відповісти на ці запитання, тоді переходьте до сортування фішок за кольором та кількістю. Попросіть дитину зібрати всі фішки в окремі стопки, так щоб кожна стопка мала свій колір. Потім попросіть чадо сформувати групи не за кольором, а по кількость камінчиків. А можна і ускладнити завдання, зібравши фішки від 1 до 6 так, щоб кожна фішка була різного кольору.

Після того, як ці завдання будуть даватися малюку дуже легко, додаємо в гру кубики.

Візьміть собі один класичний кубик з цяточками і один з вставленими камінцями. І таку ж пару дайте малюку. Далі по черзі кидайте ці камінчики і знаходьте відповідні фішки. Можна перевернути всі фішки, щоб не було видно вставок з камінчиків і намагатися відшукати потрібні фішки якомога швидше. За рахунок того, що можливих комбінацій кількості і кольору достатньо багато, гра не набридає довгий час.

До складу ігрового набору входить: 36 круглих фішок на яких закріплені яскраві різнокольорові вставки з штучних каменів, 2 класичні кубики з нанесенням точок від 1 до 6, 2 кубики з вставленими камінчиками, мішечок для зберігання елементів, дерев'яна коробка з зручною висувною кришкою.

На круглих фішках закріплена різна кількість кольорових камінчиків, від 1 до 6. Елементи виконані з фанери першого сорту і мають товщину 9 мм. Кольори камінчиків - червоний, помаранчевий, зелений, синій, рожевий, фіолетовий.

Розмір класичних кубиків, на яких нанесені точки - 25х25х25 мм.. Виконані з цільного дерева.

Розмір кубиків з вставленими камінцями - 25х25х25 мм.. Виконані з цільного дерева.

Яскраві камінчики на фішках дуже подобаються малюкам.

Такий ігровий набір буде корисний для будь-якої дитини віком від 2 до 5 років.

Також посібник займе важливе місце в навчальних закладах дошкільнят і садочках монтесорі.

 • Вага:
  1.50 кг
 • Вік:
  з 2 років
 • Розмiр елементу см. (ДxШxВ):
  6.00х6.00х0.90
 • Розмiр коробки см. (ДxШxВ):
  35.00х28.00х5.50
Написать отзыв

Написать отзыв

Ваше мнение поможет улучшить наш ассортимент
       

С этим товаром покупают

Просмотренные товары