• Дерев'яна ігрова панель Сенсіно, Lam Toys
  Дерев'яна ігрова панель Сенсіно, Lam Toys Дерев'яна ігрова панель Сенсіно, Lam Toys Дерев'яна ігрова панель Сенсіно, Lam Toys Дерев'яна ігрова панель Сенсіно, Lam Toys Дерев'яна ігрова панель Сенсіно, Lam Toys

Дерев'яна ігрова панель Сенсіно, Lam Toys

Артикул: lam-446-18

11385грн


Рейтинг товара

Ігрова панель "Сенсіно", 171 деталь

Гра являє собою дерев'яну панель, яка розміщується на підлозі, столі або на основі для ігрових панелей. На стенді розміщені: диск, що обертається з металевим вказівником - кулькою, 12 кружечків - магнітів для прикріплення посібників на магнітах; 12 випиляних круглих «віконець», в яких заховані 12 синіх «чарівних» мішечків - «схованок» для розміщення дидактичних матеріалів.

№ 1) 12 магнітних плоских фігурок тварин і 12 їх дублів без магнітів;

№ 2) 12 тактильних кружечків з поверхнями різної на дотик фактури на магнітах і 12 їх дублів;

№ 3) 12 цифр від 1 до 12 на магнітах і 12 їх дублів без магнітів (до них додаються 12 фігур доміно з точками від 1 до 12);

№ 4) магнітні букви російського алфавіту (кирилиці) на дерев'яних кружечках і до них великі, вирізані з дерева об'ємні букви (всього кількість тих і інших букв - 62). Матеріал: фанера, дерево.

№5) 12 магнітних фігурок фруктів і овочів, і12 їх дублів без магнітів;

Всi деталі знаходяться в зручних мішечках.

Посібник націлений на розвиток: тонкої пальчикової моторики; відчуття дотику шкірного покриву долонь і подушечок пальців дитини; тактильних і сенсорних відчуттів; уваги, спостережливості, пам'яті; словника властивостей і якостей, ознак, а також розвитку зв'язного мовлення; просторових уявлень; вміння діяти за зразком, по заданій умові, самостійно. Вивчення алфавіту, цифр, чисел, популярних тварин і геометричних фігур.

Для дітей з особливостями психофізичного розвитку даний посібник буде стимулятором розвитку сенсомоторики.

Набір для тактильного розвитку ідеально підійде для початкових класів, шкіл Монтессорі, центрів раннього втручання. Особливо корисний для дітей з затримкою розвитку чи фізичними вадами.

Посібник призначений для дітей: 4-12 років.

 • Вага:
  5.00 кг
 • Вік:
  з 4-12 років
 • Розмiр iграшки см. (ДxШxВ):
  68.00х58.00х5.00
 • Розмiр елементу см. (ДxШxВ):
  5.00х5.00х1.00
 • Розмiр коробки см. (ДxШxВ):
  95.00х66.00х10.00
Написать отзыв

Написать отзыв

Ваше мнение поможет улучшить наш ассортимент
       

С этим товаром покупают

Просмотренные товары