• Ігрова панель Запам'ятай і повтори, Lam Toys

Ігрова панель Запам'ятай і повтори, Lam Toys

Артикул: lam-446-20

4085грн


Рейтинг товара

Дидактична розвиваюча панель для дітей виконана з фанери вищого сорту, на якій розміщені 25 пластмасових гачків. В комплекті йдуть карточки з різними зображеннями і цифрами (68 шт), і пусті картки (26 шт), які потрібно розміщувати на гачках. Також в наборі йдуть кольорові мотузки для використання карточок по принципу шнурівки, або разом з ігровою панеллю Шнурівка Вишивання 446-2 Карточки зберігаються в окремій дерев'яній коробці. Розмір дерев'яної коробки для карточок 35.00х28.00х6.00 см.

Ігрове завдання: для початку потрібно обрати пари зображень і розмістити їх на ігровій панелі так, щоб не було видно зображень. Карточки бажано, щоб були перемішані і не було поряд однакових малюнків. Далі потрібно по черзі відкривати по 2 карточки. Якщо малюнки на них однакові, то залишати їх відкритими. Якщо ж обидві картки з різними малюнками, то перевертати їх назад. Таким чином потрібно запам'ятовувати де які картки, знаходити і відкривати пари. Коли всі зображення попарно будуть відкриті, гра завершена.

Чим більше пар буде розміщено на ігровій панелі, тим складнішим буде завдання знайти пари. Також картки з зображеннями можна перемішувати з пустими картками. Це також ускладнить і урізноманітнить процес гри.

Паралельно з логікою у дитини тренуватиметься моторика, пам'ять, візуальне сприйняття, увага, окомір, тренуватимуться м'язи суглобів.

Іграшка стане дуже корисним дидактичним посібником в школах,дитячих садочках і в арсеналі педагогів.

Дуже зручно поєднується з іншими ігровими панелями від виробника LamToys.

Матеріал ігрової панелі - фанера першого сорту.

Малюнки нанесені італійськими фарбами на водній основі. 

Висока якість виробу гарантує те, що іграшка буде служити і приносити задоволення багато років.

 • Вік:
  з 4-5 років
 • Розмір карточки см. (ДxШxВ):
  7.50х6.50х0.50
 • Розмiр iграшки см. (ДxШxВ):
  68.00х57.00х0.80
 • Розмiр коробки см. (ДxШxВ):
  70.00х59.80х5.50
Написать отзыв

Написать отзыв

Ваше мнение поможет улучшить наш ассортимент
       

С этим товаром покупают

Просмотренные товары