• Книга "Білосніжка" (Укр.) З Піктограмами Для Навчання Читанню Та Комунікації Дітей З Аутизмом, ДивоГра
  Книга "Білосніжка" (Укр.) З Піктограмами Для Навчання Читанню Та Комунікації Дітей З Аутизмом, ДивоГра Книга "Білосніжка" (Укр.) З Піктограмами Для Навчання Читанню Та Комунікації Дітей З Аутизмом, ДивоГра Книга "Білосніжка" (Укр.) З Піктограмами Для Навчання Читанню Та Комунікації Дітей З Аутизмом, ДивоГра

Книга "Білосніжка" (Укр.) З Піктограмами Для Навчання Читанню Та Комунікації Дітей З Аутизмом, ДивоГра

Артикул: DY01100
 • Производитель: ДивоГра
 • Доступность: В наличии

305грн


Рейтинг товара

Білосніжка

Це перша в Україні ілюстрована дитяча книга, яка була розроблена для дітей з аутизмом та особливими освітніми потребами. Завдяки піктограмам, зображенням до кожного слова тексту дитина може зрозуміти значення кожного слова під час читання. Перевидання відомого італійського видавництва Uovonero, казка "Білосніжка"  це дієва допомога в оволодінні читанням для дітей різного віку, в тому числі для діток з особливими потребами. Видання надруковане на цупкому картоні та має особливу форму сторінок , що полегшує їх гортання. Казка має спрощений текст, доступний маленьким читачам-початківцям, а також дітям, які мають особливості сприймання тексту. Кожне слово або словосполучення супроводжується піктограмою PCS (Picture Communicational Symbols) – міжнародної системи комунікативних символів, яка була розроблена, щоб допомогти дітям із розладами аутизму навчитися читати. Нині ці книги використовуються як практичний посібник для оволодіння читанням і призначені для усіх дітей, які тільки починають читати або ж вивчають мову книги як іноземну.

Приклади Сторінок:

Белоснежка книга с пиктограммами Biancaneve_26-27

Чим Корисна Ця Незвичайна Книжка?

Книги серії "Риба, що говорить" допоможуть дітям навчитися читати самостійно, після спільного опрацювання тексту з дорослими. Ми радимо це видання всім діткам, які тільки починають читати, а також тим, хто має певні труднощі розуміння тексту: дислексію, розлади спектра аутизму, гіперактивну поведінку або труднощі концентрації уваги тощо. Видання містить поради батькам та педагогам щодо використання книги.

Особливості Даної Книги:

 • спрощена побудова речень;
 • розташування фраз в одному рядку;
 • зрозумілий текст, написаний великими друкованими літерами;
 • використання стандартних піктограм PCS* (комунікативні символи в малюнках) що пояснюють значення слів;
 • гарні описові ілюстрації, висока якість зображень;
 • особлива форма сторінок формату sfogliafacile®, розроблена видавництвом Uovonero для зручності їх гортання;
 • цупкі картонні сторінки, що призначені для тривалого використання книги;
 • поради батькам та вихователям щодо розвитку навичок читання за допомогою даної книги.

Незвичайна форма книги, що дає змогу легко перегортати цупкі сторінки одну за одною, не "перестрибуючи" на наступні. Розмір книги  23х25 см.

Написать отзыв

Написать отзыв

Ваше мнение поможет улучшить наш ассортимент
       

С этим товаром покупают

Просмотренные товары