• Ігровий набір Влучний кидок, Viga Toys
    Ігровий набір Влучний кидок, Viga Toys Ігровий набір Влучний кидок, Viga Toys Ігровий набір Влучний кидок, Viga Toys Ігровий набір Влучний кидок, Viga Toys

Ігровий набір Влучний кидок, Viga Toys

Артикул: viga-50667
  • Производитель: Viga Toys
  • Доступность: В наличии

619грн


Рейтинг товара

Хто у сім'ї найвлучніший? Змагайтеся в киданні маленьких мішечків в отвори на дерев'яному стенді з набором Viga Toys. Попадання в 5 отворів різного діаметру принесуть вам різну кількість очок. Проведіть час весело і цікаво! Ігровий набір Viga Toys Влучний кидок підходить дітям переддошкільного віку від 2 років.
Захоплива гра допоможе активно провести час, зміцнити м'язи, розвинути координацію рухів, уважність, підвищить соціальні навички дитини. У неї можна грати вдома, на свіжому повітрі, у дитячих садках. Ігровий набір підходить для розвитку за методикою Нікітіних.
Продукція Viga Toys спонукає дітей пізнавати світ за допомогою гри, спілкуватися і знаходити нових друзів. Кидання мішечків допоможе менше перебувати біля комп'ютера або телевізора, більше рухатися, отримувати позитивні емоції в реальному світі. Змагаючись один з одним, діти вчаться приймати перемогу і програш, розвивають фізичні якості, координацію очі-руки.


Ігровий набір Viga Toys Влучний кидок складається зі складаного стенду розміром 34,5 х 44,5 х 31 см із дерев'яним каркасом і 3 мішечків для метання.


В одному з отворів стенда передбачене місце для зберігання мішечків. У складеному вигляді він буде компактним і зручним для зберігання.

У комплекті стенд з отворами і 3 мішечки для метання.Написать отзыв

Написать отзыв

Ваше мнение поможет улучшить наш ассортимент
       

С этим товаром покупают

Просмотренные товары