• «Зоопарк» (укр.), книга з піктограмами для розвитку мови у дітей з аутизмом та мовленнєвими порушеннями, соціальна історія з навичками звуконаслідування, ДивоГра
    «Зоопарк» (укр.), книга з піктограмами для розвитку мови у дітей з аутизмом та мовленнєвими порушеннями, соціальна історія з навичками звуконаслідування, ДивоГра «Зоопарк» (укр.), книга з піктограмами для розвитку мови у дітей з аутизмом та мовленнєвими порушеннями, соціальна історія з навичками звуконаслідування, ДивоГра «Зоопарк» (укр.), книга з піктограмами для розвитку мови у дітей з аутизмом та мовленнєвими порушеннями, соціальна історія з навичками звуконаслідування, ДивоГра «Зоопарк» (укр.), книга з піктограмами для розвитку мови у дітей з аутизмом та мовленнєвими порушеннями, соціальна історія з навичками звуконаслідування, ДивоГра

«Зоопарк» (укр.), книга з піктограмами для розвитку мови у дітей з аутизмом та мовленнєвими порушеннями, соціальна історія з навичками звуконаслідування, ДивоГра

Артикул: DY300008
  • Производитель: ДивоГра
  • Доступность: В наличии

289грн


Рейтинг товара

Схвалено МОН України для використання у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами (протокол №1 от 31.01.2020 р.)

«Пікто»  це серія соціальних історій для дітей, які навчаються читати. Кожне слово супроводжується піктограмою міжнародної системи символів РСS (Picture Communicational Symbols), яка пояснює читачеві значення слова.

«Зоопарк» – це соціальна історія з казковим сюжетом, корисна для логопедичних занять та цікава для домашнього читання. Книжка з піктограмами розповідає про правила поведінки в громадських місцях – у зоопарку, кафе, на дитячому майданчику тощо, допомагає навчитися правильній вимові звуків та навичкам комунікації.

Адаптований матеріал робить читання доступним для дітей, які мають труднощі з вивченням літер або розумінням тексту.

Видання з піктограмами розроблені для дітей з особливими освітніми потребами, порушеннями мовлення, розладами спектра аутизму, а також призначені для малечі, яка тільки навчається читати. Текст супроводжується реалістичними ілюстраціями, що допомагають дітям зрозуміти зміст історії.

Видавництвом "ДивоГра" було створено цю незвичайну книжку для навчання читанню та навичкам комунікації.

Серед нас є люди, яким важко зрозуміти символи  букви та цифри. Переважно це діти з особливими освітніми потребами, діагнозом аутизму, дислексії, порушеннями читання та мовлення, затримкою психічного розвитку, розумовою відсталістю, синдромом Дауна, різними особливостями мислення та сприйняття інформації тощо. Донедавна читання для багатьох із них було недоступним, а можливість вчитися за книжкою  обмеженою. Ми адаптували книжки для дітей за допомогою піктограм міжнародної системи символів РСS. Таким чином, людина, яка має труднощі з розумінням тексту, читає за картинками-піктограмами.

Серія «Пікто»  це соціальні історії з піктограмами, які допоможуть дітям навчитися правильній поведінці в громадських місцях: на уроці в школі, при відвідуванні лікаря, у кафе, зоопарку тощо.

Ви можете працювати з кожною частиною цієї книги окремо:

  • вивчати зображені на форзаці предмети, перераховувати їх, шукати подібні;
  • роздивлятися ілюстрації, визначати різні предмети одного виду та їх кількість;
  • шукати і поєднувати піктограми з різними елементами малюнка до сторінки;
  • читати текст, розуміти емоції героїв, обговорювати соціальні норми поведінки тощо.

Для того, щоб полегшити читачам розуміння тексту, після казки опубліковані запитання і варіанти відповідей на них у вигляді піктограм.

Наприкінці  детальні рекомендації щодо того, як читати книжки з піктограмами.

Сподіваємося, що наші видання допоможуть дітям відкрити для себе соціальний світ, навчитися читати та розуміти історії, а також спілкуватися з друзями.


Написать отзыв

Написать отзыв

Ваше мнение поможет улучшить наш ассортимент
       

С этим товаром покупают

Просмотренные товары