• "Емоції. Почуття" для індивідуальних занять з дитиною, батьками і педагогом, набір карток і постерів, ДивоГра
  "Емоції. Почуття" для індивідуальних занять з дитиною, батьками і педагогом, набір карток і постерів, ДивоГра "Емоції. Почуття" для індивідуальних занять з дитиною, батьками і педагогом, набір карток і постерів, ДивоГра "Емоції. Почуття" для індивідуальних занять з дитиною, батьками і педагогом, набір карток і постерів, ДивоГра

"Емоції. Почуття" для індивідуальних занять з дитиною, батьками і педагогом, набір карток і постерів, ДивоГра

Артикул: DY300003
 • Производитель: ДивоГра
 • Доступность: В наличии

370грн


Рейтинг товара

Дієвий інструмент для психологів, педагогів, логопедів та дефектологів, а також цікава гра для занять з дітьми вдома  набір карток і постерів, що допоможуть дітям навчитися розрізняти емоції, краще розуміти себе та інших людей.

У наборі 20 світлин, які зображують дітей у різних емоційних станах, з виразною мімікою та поглядом. Діти, зображені на фото, належать до різних культур і рас, тому кожен клієнт або учасник заняття зможе ідентифікувати себе та визначати власний настрій за допомогою цих образів.

Набори будуть корисні для розвиваючих занять з дітьми від одного року, а також для індивідуальних занять з дошкільнятами, школярами та дорослими. Також ці матеріали рекомендовані для інклюзивної освіти, корекційної роботи з дітьми з особливостями психічного розвитку: аутизм, дислексія, розумова відсталість, затримка психічного розвитку та інші.

Завдання та ігри з картками цього набору дають можливість дітям познайомитися з назвами та мімікою, що відповідають кожному почуттю, а пізніше  навчитися виражати або показувати власні переживання за допомогою карток, краще розуміти інших людей тощо. У роботі з дорослими картки та постери допоможуть визначити, що клієнт переживає у тій чи іншій ситуації.

Всі три набори – для індивідуальної, сімейної та групової роботи – містять однакові фото 20 емоцій, а відрізняються лише кількістю та розмірами матеріалів.

Вміст набору:

 • великий яскравий постер А3 з фотографіями дітей та підписами до 20 емоційних станів;

 • 2 постера розміру А4 для учасників заняття;

 • один набір із 20 карток 7,5х8 см із зображеннями кожної емоції;

 • інструкція з прикладами завдань та ігор.

Цей комплект підходить для:

 • індивідуальної консультації;

 • роботи з парою батько-дитина;

 • розвиваючих ігор з дитиною вдома;

 • роботи з подружжям.

Продукція надрукована на щільному якісному картоні та ламінована.

У кожен набір входить детальний опис вправ, завдань та ігор з картками і постерами, ідеї для роботи педагога, психотерапевта, рекомендації батькам, які можна використовувати на психологічних консультаціях і під час групових занять, логопедичних заняттях, а також для домашніх ігор.

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики товару, його зовнішній вигляд і комплектність без попереднього повідомлення покупця.


вартість (для зручності, розрахунок у валюті): ціна набору для індивідуальної роботи  6 USD, вартість пересилання  від 6 USD (залежно від регіону).

DyvoGra publishing www.dyvogra.com therapeutic emotion cards in Ukrainian and Russian, 


Написать отзыв

Написать отзыв

Ваше мнение поможет улучшить наш ассортимент
       

С этим товаром покупают

Просмотренные товары