• Розвиваючий планшет-лабіринт Тандем Дошки, (9 деталей),  Lam Toys

Розвиваючий планшет-лабіринт Тандем Дошки, (9 деталей), Lam Toys

Артикул: lam-1530

1489грн


Рейтинг товара

Набір складається з 5-ти планшетів і 4-х фішок. Кожен планшет відрізняється за кольором, візерунком і відповідно рівнем складності. Наприклад: дошка з спіральним малюнком найпростіша, з сердечком середньої складності, а з вигнутим в різні сторони лабіринтом, буде найскладнішою. На кожному планшеті прорізані одразу 2 однакових лабіринти, щоб можна було задіювати одразу дві руки. В комплекті також йдуть дерев'яні фішки, які з однієї сторони мають виступ, який потрібно вставляти в планшет, а з іншої невеличке занурення, щоб було зручно розмішувати на фішці палець і він не ковзав. Всі деталі знаходяться в якісній дерев'яній коробці з зручною висувною кришкою.

Ігрове завдання 

Перш за все потрібно розпочинати з найпростішого лабіринту і однією рукою, для того, щоб дитина відчула які зусилля потрібно прикладати для того щоб фішка просувалася по лабіринту, але в той же час не виходила за його межі. Після того, як дитина справляється однією рукою, задіюємо іншу. Тепер малюку потрібно проводити по лабіринтам обома руками, при тому якомога синхронніше. Коли всі рухи стають плавними і дитина швидко проводить фішку по всій дистанції переключаємося на складніший планшет. Також можна дуже ускладнити завдання і грати з заплющеними очима.

Користь від використання гри

Планшети Тандеми стимулюють паралельний розвиток рук, таким чином розвивають прекрасну моторику і систему "рука-око", а це в свою чергу виступає міцним фундаментом для вивчення письма, читання і малювання. Паралельно проходить тренування концентрації і уваги, а гра стає приємнішою і заспокійливішою, завдяки тому, що виробляється м'язова пам'ять. В кінці кінців, гра починає розслабляти і приносити багато задоволення дитині. Звісно в процесі гри дуже тренується велика моторика, посидючість і націленість на результат.

Такий навчальний матеріал, особливо корисний для дітей з затримкою розвитку,

Можна використовувати як для індивідуальної так і колективної гри. Більше того, можна навіть влаштовувати змагання, хто швидше і чіткіше дійде до фініша.

Матеріал іграшки: фанера вищого сорту, пофарбована екологічними фарбами на водній основі.

Написать отзыв

Написать отзыв

Ваше мнение поможет улучшить наш ассортимент
       

С этим товаром покупают

Просмотренные товары