• Сенсорний тактильний тренажер для рук і ніг з подставкою, HEGA
    Сенсорний тактильний тренажер для рук і ніг з подставкою, HEGA Сенсорний тактильний тренажер для рук і ніг з подставкою, HEGA Сенсорний тактильний тренажер для рук і ніг з подставкою, HEGA Сенсорний тактильний тренажер для рук і ніг з подставкою, HEGA Сенсорний тактильний тренажер для рук і ніг з подставкою, HEGA Сенсорний тактильний тренажер для рук і ніг з подставкою, HEGA Сенсорний тактильний тренажер для рук і ніг з подставкою, HEGA Сенсорний тактильний тренажер для рук і ніг з подставкою, HEGA

Сенсорний тактильний тренажер для рук і ніг з подставкою, HEGA

Артикул: hega-258
  • Производитель: HEGA
  • Доступность: В наличии

1287грн


Рейтинг товара

Сенсорний тактильний тренажер для рук і ніг вражає своєю функціональністю і неповторним дизайном.

Даний тренажер виводить тренування та корекційні заняття на абсолютно новий рівень – інтуїтивно-зрозумілий і розвиваючий.

Кожний окремий елемент може бути використаний і модернізований в залежності від функціонального призначення. Без додаткових налаштувань, вимірювань і змін ми з легкістю міняємо зону використання без зміни положення дитини.

Висока якість матеріалу, його екологічність і функціональне виконання – все це гарантує результат. Закруглені поверхні, безпечні кріплення, правильні форми - все це відповідає високим гігієнічним вимогам для використання при фізіотерапії, ЛФК, та інших заняттях спортивно-ігрового характеру.

Підставка забезпечує вільний доступ, можливість швидкої заміни, одночасне використання декількох тренажерів і навіть самостійний вибір для дитини. Довжина кожного тренажера дозволяє одночасну установку обох рук або ніг, що сильно розширює можливості застосування (окремі поступальні рухи або одночасні синхронні рухи).

Форма тренажера дозволяє його використання на різних ділянках тіла. Це позитивна особливість даного тренажера робить його унікальним і суперефективно для роботи реабілітологів, психологів і масажистів.

 Склад набору: дерев'яна підставка 290х130х80мм, 6 тренажерів з різними тактильними поверхнями довжиною не менше 250 мм

Країна виробникУкраїна
МатеріалДерево
Кількість складових елементів7 шт.
СтатьУнісекс
СтанНове
Розміри
Довжина290 мм
Ширина80 мм
Висота260 мм
Вага г3000 г
Написать отзыв

Написать отзыв

Ваше мнение поможет улучшить наш ассортимент
       

С этим товаром покупают

Просмотренные товары