• Тактильна сенсорна доріжка з подставкою, HEGA
    Тактильна сенсорна доріжка з подставкою, HEGA Тактильна сенсорна доріжка з подставкою, HEGA Тактильна сенсорна доріжка з подставкою, HEGA Тактильна сенсорна доріжка з подставкою, HEGA Тактильна сенсорна доріжка з подставкою, HEGA Тактильна сенсорна доріжка з подставкою, HEGA Тактильна сенсорна доріжка з подставкою, HEGA Тактильна сенсорна доріжка з подставкою, HEGA

Тактильна сенсорна доріжка з подставкою, HEGA

Артикул: hega-256
  • Производитель: HEGA
  • Доступность: В наличии

4897грн


Рейтинг товара

Призначення – забезпечення розвитку моторики й навичок ходьби на нерівній поверхні, виконання вправ на розвиток рівноваги, розвиток тактильної чутливості ніг, профілактика плоскостопості. Забезпечення глибокого масажу стопи, тренування вестибулярного апарату.

Матеріал виготовлення – деревина.

Навантаження – до 80 кг.

Всі дерев'яні модулі мають різну фактуру і розроблені на глибоке вплив на стопу під різними кутами.

Розробка велася спільно з методистами та реабілітологами Дитячих Центрів Комплексної Реабілітації з урахуванням багаторічного досвіду і запитів фахівців. Велику увагу приділено фактурам і поверхонь.

Цілісна рамка на модулях, розмір модулів, висота рамок, товщина і цілісність основи, внутрішні компоненти і підставка – все продумано до дрібницьКожна деталь ретельно відшліфована, європейський ковролін з гумовою підкладкою, сертифікована гума, ковролін травичка - європейський з прошивкою кожного елемента.

Є можливість гігієнічної обробки набору – це головна вимога довгострокового і безпечного колективного використання.

Можливість гігієнічної обробки дуже важлива в карантинний період.

Модулі можуть бути використані для ходьби, для масажу стоп в сидячому положенні дитини (наприклад, при заняттях пісочною терапією, пластилинографией, образотворчим мистецтвом). Підбір фактур і кількість модулів залежить від діагнозу дитини і методики спеціаліста.

Підставка – унікальний компонент даного набору. Вона дозволяє зберігання на підлозі, на столі і на полицях.

Вертикальне розташування модулів – це компактні розміри і економія простору в кабінеті спеціаліста. Вертикальне розташування – це можливість вибору для спеціаліста потрібний модуль без додаткового сортування і перестановки всіх складових.

Склад: модулі – розмір 500х300х25 мм – 6 шт., підставка – розмір 350х300х150 мм – 1шт.

Країна виробникУкраїна
Вік  Від 2-х років
МатеріалДерево
Кількість складових елементів7 шт.
Колір Різні кольори
СтатьУнісекс
СтанНове
Розміри
Довжина500 мм
Ширина300 мм
Товщина25 мм
Написать отзыв

Написать отзыв

Ваше мнение поможет улучшить наш ассортимент
       

С этим товаром покупают

Просмотренные товары