Інтернет-магазин Кідобо пропонує унікальні дерев'яні іграшки – балансири для дітей. У чому суть іграшки? Як правило, іграшка складається з основи, хоча в деяких її немає і можна збирати балансир на будь-якій поверхні, плюс багато деталей різних форм, розмірів і кольору. Гравець додає по одній деталі на основу так, щоб конструкція не розпалася, залишалася в рівновазі. Якщо балансир упав - все, гра закінчена. І все, скажете ви? Ні, не все!
Корисність балансиру
Вибудовування балансиру - не просто веселе проведення часу, граючи з цією захоплюючою іграшкою, дитина розвиває дрібну моторику, сенсорику, а також пізнає закони фізики! Так, так! Фахівці називають дитячі балансувальні дошки - "фізикою на пальцях". І точніше не скажеш! Щоб вся конструкція не розпадалася, перебувала у стані балансу – необхідно враховувати фізичні закони. І тут починається найцікавіше: дітки законів фізики не знають, вони грають інтуїтивно. Так методом спроб і помилок вони дізнаються про складні фізичні закони, пропускають їх через себе, вірніше через кінчики своїх маленьких пальчиків… Тільки через кілька років ці закони будуть сформульовані для них у підручниках, але ж грунт для сприйняття вже підготовлений! Переоцінити це складно: дитина відкриває ці закони сама, проживаючи їх на тілесному рівні.
А ще ці іграшки розвивають логіку, просторове мислення, вміння розмірковувати, і дуже цінна для життя якість – досягнення поставленої мети.
Які балансири можна придбати?
Сучасні виробники іграшок, що розвивають, випускають балансири для дітей декількох видів з урахуванням віку дітей:
на нестійкій платформі, найчастіше на півсфері, де необхідно вибудовувати фігурки. Для малюків після трьох років;
для малюків до 3 років – дерев'яні пірамідки балансири та балансири-пазли.
Балансири можна збирати щоразу по-новому, всі фігурки в них комбінуються одна з одною. Ці ж дерев'яні фігурки дітки використовують у сюжетно-рольових іграх.
Тож дитячі балансири можна сміливо назвати багатофункціональними іграшками, що дають простір фантазії та творчості